ارتباط با شرکت نیک منش

اختلال در فرایند خرید: چنانچه در فرایند خرید به هر دلیلی اختلالی ایجاد شود، اعم از پرداخت ناموفق و یا خطای دیگری، شما مشتریان عزیز می‌توانید یک ایمیل به ما ارسال کنید و چنانچه نگرانی بیشتری دارید و می‌خواهید سریعتر به شما پاسخ داده شود، شما می‌توانید با شماره واتس اپ در بالا صفحه تماس بگیرید. واحد پشتیبانی سایت در اسرع وقت ایراد پیش آمده را بر طرف خواهند کرد. 

عدم دریافت کالای خریداری شده در مدت مشخص: چنانچه خرید خود را انجام داده اید ولی در مدت مشخص شده کالا به دست شما نرسیده است، پیشنهاد می‌کنیم با شماره ۸۸۱۱-۵۲۱-۰۹۰۱ تماس بگیرید. در بسیاری از موارد، دلیل تاخیر در ارسال کالا مربوط به اداره پست می‌باشد. با این حال، همچنان این مسئولیت ما هست تا کالا را بدست شما برسانیم. برای اطمینان از ارسال کالا و دریافت به موقع آن می‌توانید با شماره واحد پشتیبانی تماس گرفته و سوال خود را مطرح کنید.   

مشتریان رستورانی و خرید عمده: برای مشتریان که قصد خرید عمده دارند و می‌خواهند با شرکت مذاکره کنند، نیاز است که ابتدا فرم زیر را تکمیل و شرح درخواست را ارسال نمایند. واحد فروش در اسرع وقت با ایشان تماس خواهند گرفت. خواهشمندیم توضیحات کافی و تشریح شده باشند تا تصمیم گیری سریع تر انجام شود.

ارسال پیشنهادات:‌ برای ارسال نظرات خودتان، شما می‌توانید با تکمیل فرم روبرو، درخواست خود را ارسال فرمایید.

 


  captcha

  روغن گوسفندی (مخصوص)

  روغن نیک منش گوسفندی

  تهیه شده از چربی شیر گوسفند

  خرید از فروشگاه نیک منش

  روغن گاوی-گوسفندی (ممتاز)

  روغن نیک منش گاوی-گوسفندی

  تهیه شده از چربی شیر گاو و گوسفند

  خرید از فروشگاه نیک منش

  روغن گاوی (اطمینان)

  روغن نیک منش گاوی

  تهیه شده از چربی شیر گاو

  خرید از فروشگاه نیک منش